0221 / 98 930 850 info@vitapuragmbh.com

Vita Pura
Kuruyemişler, macunlar
Kurutulmuş meyveler
& Daha
Vita Pura, kuruyemiş ve kuru meyve toptancınızdır. Ev yapımı pastalarımız yelpazeyi tamamlıyor. İşleme temeli olarak en iyi malzemeler
ve bayiler için ürünler.

Ekolojik olarak

Sürdürülebilirliğe büyük önem veriyor musunuz?
Ayrıca biz! Bu nedenle Vita Pura, Abcert‚te sertifikalı bir mutfak robotudur ve sürdürülebilirlik ve ekolojik ayak izi açısından düzenli olarak kontrol edilir.

Modern

Toptancı ve yabancı tüccar olarak hızlı, güvenilir ve globaliz. Her zaman yeni teknolojilerle donatılmış olarak, gıda, kabuklu yemişler veya meyvelerin rafine edilmesi / işlenmesi için yüksek kaliteli ve verimli bir yol sunuyoruz.

Çok yönlü

Vita Pura’daki ürün yelpazesi çok geniştir ve herkes için bir şeyler sunar. Egzotik meyvelerden her çeşit yüksek kaliteli fındığa … Egzotik meyveler?
Şimdi ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve ilham alın.

Niteliksel olarak

Özel olarak rafine edilmiş kuruyemişler – sizi şehvetli bir deneyime davet edelim. Mükemmel olgunluğun tatlı tadı ve bir miktar acı madde ile lezzetli. Çok güzel ve fevkalade iyi! Fındığımız böyledir. Dünyanın en iyi büyüyen bölgelerinden geliyorlar; oradan müşterilerimiz için ithal ediyoruz. Ve müşterilerimiz onlardan en güzel lezzetleri uyandırır.

Sır

Ürününüzü hammaddelerimizle rafine ediyoruz

Pek çok şarküteri spesiyalinin sırrı, inceliğinde yatmaktadır.

{

Bu çılgın zamanlarda bile …
Biz diğerleri gibi değiliz!

Vita Pura GmbH

Vita Pura doğal kalite sunar

Ne yapıyoruz

Kaliteli spesiyaliteler için en iyi kuruyemişler

umgesetzte Projekte

Glückliche Kunden

verschiedene Produkte

verschiedene Länder

Vente en gros de noix, de pâtes et de fruits secs

Vous êtes fabricant et vous avez besoin des meilleurs ingrédients pour vos produits ? Nous importons des noix et des fruits secs délicieuses et d’excellente qualité. Nos produits sont importés des meilleures régions de production afin que nos clients en concoctent des délicatesses raffinées. Des pâtes telles que la pâte de noisette, la pâte d’amande et aussi la pâte de vanille complètent la gamme Vita Pura.

Vita Pura est une entreprise certifiée par l’organisme de contrôle biologique allemand Abcert.